| reeebook a întrebat:

am mers la banca sa fac un card de debit (acela pentru elevi) si zice ca trebuie sa vin cu un parinte...dar sa nu ma duc degeaba vreau sa intreb daca pot plati cu el de ex membritatea la un cont care este in dolari, mie imi ia de pe card sub forma de dolari sau trebuie sa am dolari bagati pe card? (site-u e din alta tara si nu are alta metoda decat card) adica pot sa folosesc banii de pe card pentru asa ceva? (daca nu ma-ti inteles bine spuneti-mi ) dau funda multumesc

Răspuns Câştigător
| mary4048 a răspuns:

Conversia in dolari ar trebui sa fie fie posibila automat, avand in vedere ca membrii pot fi din diverse tari.