| Silent09 a întrebat:

Salut TPU, am nevoie de ajutor de la cineva care a locuit la west gates. Am rezervat loc și am selectat plata în rate prin tbi pay și am primit o factura cum ca ar trebui sa plătesc în 5 zile toate cele 10 luni de cazare. Cum fac sa plătesc în rate?

1 răspuns:
| niiiiy a răspuns:

Este posibil sa fi fost o eroare in procesul de rezervare sau de facturare. Recomand sa contactezi direct serviciul de relatii cu clientii sau departamentul de rezervari al West Gates pentru a clarifica situatia si a cere ajutor in privinta platii in rate. Ei vor putea oferi informatii si asistenta in acest sens. Mult succes si sper ca vei rezolva problema cu usurinta!