| Wollveryne a întrebat:

am o intrebare legata de bagarea banilor in joc...am vrut sa bag bani in jocul Drakensang Online dar pretul nu e o suma exacta e de 27.54 ron si eu vreau sa platesc cu paysafecard... Întrebarea este la aparatul in care pun bani trebuie sa bag 30 de lei unul dupa altul si imi da rest? sau cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| 2xM a răspuns:

Chiar azi mi-am luat 50 lei de la paysafecard pentru bet365.
În fine, alegi produsul pe care-l dorești

o dată pentru 25 lei
de două ori pentru 50
și tot așa
dar în princiupiu scrie pe aparat ce și cum; e foarte ușor. automatul nu -ți dă rest.

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Nu e mai simplu sa platesti cu cardul?