| danut2323231231 a întrebat:

Salut TPU, am o mica intrebare: Sondajele de pe internet credeti ca sunt metode legite de a face bani si chiar esti platit pentru ele? Am vazut pe net ca ele ar fi cele mai sigure metode de a face bani pe net fara a investi ceva, dar vreau sa aud si parerea voastra, recent m-am apucat de niste sondaje dar vreau sa imi spuneti daca chiar esti platit pentru ele, nu de alta dar nu vreau sa pierd timp degeaba happy. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mihai8767 a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da e sa inveti un limbaj de porgramare sau daca nu ceva skill foto-video, dar pe care sa le stapanesti cat poti tu de bine deoarece sunt o gramada de lume sau companii care au banii, dar nu au oameni si apeleaza la freelancing. Cel mai bun site pe care il cunosc de inceput este Fiverr. Lasa sondajele si toate prostiile astea ca iti mananca timp si nu prea iti ofera bani destui, crede-ma stiu ce zic ca am trecut si eu pe acolo.

| Lillo a răspuns:

Personal sunt foarte mutumit de ei.
Primiți instantaneu 1 USD în contul dvs. PayPal, Amazon, Coinbase pentru fiecare sondaj pe care îl completați.
După completarea fiecarui sondajului primiți plata.

https://surveytime.app/GTH6q1xQoz