| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp mai vrea TPU sa pretinda ca SONDAJELE alea platit cu bani grei de firmele de marketing sunt un "oracol" si cat timp mai vor administratorii sa profite de pe urma acestor pustani (ca 80% din utilizatori sunt minori no brain) cu acest magic "oracol",unde ati vazut voi oracule cu reclama la tymbark a lu mihai petre ciocolata si magazine online? sunt tare curios cu cata lipsa de bun simt no sa-mi accepte intrebarea,SI ASA SITE-UL E PLIN DE RECLAME, mai ne trebuie sondaje in loc de "oracol".

Răspuns Câştigător
| danyz a răspuns:

Si eu mi-am dat seama de asta dar tot l-am completat deoarece nu aveam ce face.Si reclama cu Mihai Petre chiar a fost ciudatalaughing.Si mai era si ceva cu Pepsi care m-a enervat.Si nu, eu nu fac parte din aceia,, no brain''.