| UnderH0pper a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor.Am 14 ani, 1.75 aproximativ inaltine, 55 kg aproximativ si vreau sa imi gasesc ceva sa lucrez.Cu scoala sunt dupa masa.Credeti ca ar fi bine sa ma apuc de munca? Adica lucrurile care le faceam pana acum nu prea mai ies bani din ele.Nu sunt dintr-o familie asa bogata si trebuie sa imi fac bani singur. Aveti idee ce mar avantaja?sad

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde diferite produse pe internet fara nici o investitie, si iti iei bani din clientii adusi. Daca esti interesat lasa-mi un mesaj.

| AnaRadu a răspuns:

Hei.
Nu stiu daca o sa iti gasesti ceva la 14 ani, esti inca mic.
Poti incerca la pliante daca ai noroc sa te ia, acolo am inteles ca iti dau 50 de lei pe zi. thinking Acum nu te astepta sa te duci in fiecare zi.
Inteleg situatia ta, dar nu prea ai unde. Poti lucra cu acte in regula de la varsta de 16 ani.
Eu una asa stiam.