| Poldarkx a întrebat:

Salut TPU, am si eu o intrebare, daca mi s-a gresit rata, adica in loc de 24 de rate mi-a trecut 4 pot merge la banca si sa schimb? (e un card de cumpărături) Va multumesc!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Banca nu poate să facă ea această schimbare. Să te adresezi la firma de la care ai cumpărat acel produs.

| Poldarkx explică (pentru sadrian46):

Ce-i de la altex imi poate schimba rata chiar si dupa ce mi-a venit produsul? Am facut facut achiziția in magazin.

| regis a răspuns (pentru Poldarkx):

E fix pe dos. Numai banca poate schimba ratele, nu are nici o treaba comerciantul.