| Silviu8888 a întrebat:

am si eu o intrebare la pariuri sportive am jucat un sistem 7/20 cu castig maxim 679. MI-au iesit 10/20 de meciuri si cand dau sa verific codu imi arata castig 0.14. Ce inseamna asta? am bagat si 5 lei... La un bilet castigator scot mai putin decat am bagat? Va rog puteti sa imi spuneti cum se calculeaza castigul?

1 răspuns:
| aramitzz a răspuns:

Da, am patit-o si eu, asa calculeaza ei cotele, le aduna pe cele castigate si iti scade echivalentul a celor pierdute, daca da cu minus iti da ce e peste 1 la cota cea mai mica (ex cea mai mica cota e 1.05 si tu ai pus 5 lei iti dau 0.05*5=0,25) dar asta depinde de fiecare casa de pariuri... eu pun pe bet365 ca iti dau toate detaliile pentru orice combinatie inainte de a plasa pariul