| adyiSAMP a întrebat:

am si eu o intrebare, stiti in Romania cum sunt salariile si cum se lucreaza si totusi daca sunt tanar si pot vreau sa imi fac o afacere m-am tot gandit ce si as vrea sa fac foto video la nunti, botezuri etc se castiga bine si e ceva "distractiv" plus ca imi si place, si ceea ce vreau sa va intreb:
Imi trebuie firma pentru asa ceva sau pot si fara firma PFA etc?
si ce mi-ar mar trebuie nu ma refer la aparate, camere etc. Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este necesara neaparat o firma, este destul sa te autorizezi ca PFA.
Du-te la un atelier fotografic si vezi ce are, cam de aceleasi aparate ai nevoie si tu.