| Katakuri a întrebat:

Salut TPU!
Am și eu o nelămurire!
Vreau sa fac unele promovări la la produse, iar la completarea contractului imi cere,(pe langa nume, cnp, adresa, banca, iban) si agenția, aici ce ar trebui sa completez?
Se refera la chiar la agentia cu care închei contractul?
Va rog să-mi spuneți și mie pentru ca sunt bata.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se refera la datele tale personale, cu cnp, banca si adresa ta!

| Katakuri explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc, dar asta nu ma ajuta!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Katakuri):

Tu te astepti ca eu sa-ti complet formularul ala cu datele tale personale? Ce ajutor mai vrei?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cei care își dau produsele la promovat o fac către agenții de publicitate sau alte companii, asta îți cere și ție probabil. Să ai o companie care să poată oferi o factura pentru serviciile oferite.

| Katakuri explică (pentru suntserios):

Știu ce spui, dar eu nu primesc produse și nici nu plătesc cv pentru publicitate.
Eu nu știu cu ce sa completez acolo.
Am observat ca oamenii castiga din asta și nu aparțin de o firma.