| SiderS a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o problema, am un cont deschis la OTP Bank si as dori sa-l inchid, nu prea pot sa ma deplasez la banca in cauze si am inteles ca se poate inchide si online, am trimis mail la ei am primit confirmare si mi-au trimis un document pe care trebuie sa-l completez si sa-l trimit la ei. Cei care au mai facut asta sau care stiu despre ce este vorba pot sa ma ajute cu ceva sfaturi? Nu stiu cum as putea "semna" acest document de pe calculator.

Răspuns Câştigător
| Elan a răspuns:

Instaleaza Word Office-ul in PC ca sa editezi documentul!

6 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Mafioti in banca aia, sunt toti cu diploma de functionari publici din Romania,,, dosar cu sina, nu aveti bani de luat aveti de dat

| Elan a răspuns:

In ce format este documentul PDF sau Word?

| SiderS explică (pentru Elan):

Docx

| SiderS explică (pentru SiderS):

Word*

| Elan a răspuns:

Nu ai Office-ul instalat in PC?

| SiderS explică (pentru Elan):

Nu, nu-l am instalat.