| Georgel112 a întrebat:

Salut TPU Am trimis un colet cu Ramburs inapoi prin FanCurier intrebarea mea este cam in cat timp vine inapoi Rambursul si daca vine tot cu FanCurier?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In ianuarie vine ca acum au mult de lucru si cred ca nu il vor expedia zilele acestea, toti se pregatesc de revelion, te ai grabit trebuia sa astepti pana după revelion, acum vei astepta după 3 ianuarie cand se vor reintoarce ei la muncă poate daca ei nu au apucat sa duca coletul la destinatie va ramane in depozit la ei pana in ianuarie.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă