| Cristian7991 a întrebat:

am trimis un prieten sa imi ia o cartela de cosmote din Kaufland si ei i-au dat de Orange in loc de cosmote mai am bonul pot sa o schimb ce credeti

Răspuns Câştigător
| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Daca ai bonul poti sa o schimbi. Daca nu, e mai nasol.

3 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Da sigur ca o mai poti schimba daca nu ai desfacut din ambalaj si chiar daca l-ai desfacut sa nu fi scos cartela. Te duci la biroul de informatii cu bonul si iti vor da banii inapoi.

| ForYouBaby a răspuns:

Bineinteles ca poti atata timp cat ai bonul si nu ai desfacut cartela happy asa ca du-te linistit si schimb-o ii spui ca au incurcat-o si asta este tot happy

| Cristian7991 explică:

Multumes frumos tuturor!
Am primit banii inapoi.