| BlureShadow a întrebat:

Salut, TPU, am vrut sa imi fac la BRD un card Visa Electron pentru a putea efectua plati si a primi bani prin Paypal, dar acolo mi s-a spus ca nu mi se poate face card deoarece am sub 18 ani. Am vazut pe mai multe intrebari de genul de pe yahoo answers cum ca sunt persoane care isi fac Visa Electron del a 16 ani, totusi ele sunt in strainatate. Stiti cumva cum pot face sa imi fac card Visa Electron de la 16 ani? (am 15, totusi implinesc anul asta 16)

1 răspuns:
| Bob10 a răspuns:

Salut, incearca la BCR happy
Eu am card de la ei de la varsta de 16 ani: Visa Electron JUNIOR si il folosesc cu Paypal...
Bafta!