| Tiger7777 a întrebat:

as vrea sa ma apuc si sa lucrez ceva online. Stiu engleza si romana deci ma gandeam la traducator, daca e de preparat copiii de a 8-a pentru examen (La mate mai ales) cu tot dragul. Chestii de genul, ca sa castig ceva daca tot stau la PC atat, ma puteti ajuta cu ceva link-uri, chestii de genul? (am 15 ani)

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Colegii tăi n-au nevoie de meditator la mate? Fă-le o ofertă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.fiverr.com/
Nu fi prost si nu te lua dupa romani. De aici poti face orice. Poti pregati copii din exterior si acolo tarifele sunt mai mari decat in Ro. Poti face traduceri Engleza->Romana si nu conteaza daca stii limba, doar sa folosesti dictionarul/Translate suficient de rapid sa livrezi la timp.