| dyannabia a întrebat:

Heii! Ma tot gazndesc de ceva timp ce job sa îmi aleg, la ce facultate sa merg, dar nu știu ce sa aleg, asa ca ma gandeam ca poate ma puteți ajuta voi cu niște idei. La liceu sunt la real, iar materii de la școală care îmi plac sunt bio, chimie, mate și sa zicem romana. Îmi plac destul de mult copiii și mi-as dori poate sa lucrez cu ei. În plus, nu cred ca as putea sa am un job la care sa stau la birou toată ziua sau care sa nu implice contact cu oamenii. Vreo idee?

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Farmacie happy

| Catalin77945 a răspuns:

Ai putea sa te faci pediatru daca te tine sa faci medicina, daca nu ai putea sa te faci prof, dar astea sunt doar sugestii, important e sa faci ce-ti place tie in viata