| SANORSOVA a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce acte imi sunt necesare pentru a face un imprumut in banca, ori la BCR, ori BRD, ori la Banca Transilvania. Rog sa imi raspunde cineva care a mai facut asta. Si in cat timp ii s-a acordat creditul. Mersi.

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Intra pe saitul lor si vezi ce iti trebuie!

| victorbold a răspuns:

Depinde daca mai ai rate la alte banci. daca nu ai iti trebuie act casa.doavada salariu.etc. Du-te la banca si ai sa vezi. Sfatul meu nu te incurca cu nici o banca.mai bine sarac si curat, decat dator cu bani tongue