| ooAndrewoo a întrebat:

Neata TPU... Stiti cumva ce acte imi sunt necesare pentru a lua un imprumut de 10.000 de euro de la banca?

Răspuns Câştigător
| Spitz10 a răspuns:

Nu poti sa iei cati bani vrei de la banca.Prima data trebuie sa ai cartea de munca pentru a dovedi ca ai un salariu cu care ai putea sa platesti in timp suma...deci nu cred ca poti sa iei 10.000 euro...nici o sansa.Incearca de la mai multe banci, dar depinde de la care ca la unele cauta sa nua ia lte imprumuturi, foarte mici sansele. Funda?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoi de fisa fiscala pe anul trecut, copii dupa buletin, o factura de la o utilitate sa dovedeasca adresa din buletin, cerere tip, adeverinta de salariu si nu uita cel mai important ca il ultimele 3 luni sa fi avut macar venituri de peste 2000 ron lunar pentru 10000E pe 5 ani sau 2500 ron pentru 10000E pe 3 ani