| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU, ce parere aveti de afacerea pe amazon.com? Am tot vazut reclame cum ca inceperea unei afaceri pe amazon e foarte profitabila si ai nevoie ca de inceput doar 5000 de euro.Nu stiu mie mi s-a parut ok voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... indiferent care ar fi, daca ar fi asa usor, ar face toti big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Buna observatie.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, pare SIGURĂ! Bagă baniii!

| Osneros a răspuns:

"Afacerea" implică că nu există alte afaceri. Deci, ce înțelegi prin "afacerea pe Amazon"? Care este acea afacere?

| SugarBrownies a răspuns:

Ce afacere pe amazon?