| redds98 a întrebat:

Salut tpu..Cineva a trimis joi la ora 14:00 800 de euro din contul sau bancar pe contul meu bancar(bancile sunt diferite) iar astazi este sambata..Am fost la ora 14:00 sa verific daca au intrat banii si nu intrasera..Este vreo sansa sa intre banii maine (duminica) in cont? Deoarece am nevoie disperata de bani maine.Raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| floryn1993 a răspuns:

Pana in 24 H, era daca aveati conturile in aceiasi banca, intre banci diferite, poate dura, nu se grabesc, totusi este o concurenta pe piata intre banci, client au de suferit

| redds98 explică (pentru floryn1993):

Multumesc de feedback.O seara frumoasa

| floryn1993 a răspuns (pentru redds98):

Mersi la fel.

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Am patit ceva asemanator... In foi isi iau libertatea de a face transferul in doua zile lucratoare, deci 48 de ore exceptand Sambata si Duminica. Bafta!