| High07 a întrebat:

Ma joc un joc pe nume Metin2ro si as vrea sa imi vand contul cu 800 euro. In fine, problema e alta. Am gasit client, si imi trimite banii prin cont bancar. Eu as putea folosi contul mamei mele, dar are si ea bani pe contul ei bancar, si mi-e frica sa nu ii fure pe toti. As putea sa imi iau teapa daca imi trimite banii prin cont bancar? (800 euro)

1 răspuns:
| Nov a răspuns:

Cine ar da 800 de euro pe un cont de metin rolling on the floor)? daaaaaaaa Gandeste!