| daveSUPER11 a întrebat:

Salut TPU. cum pot sa vad factura de la digi online?
am nevoie de factura de la digi pentru verificarea contului de binance (doar abonamentul de la digii ii pe numele meu) am mai incercat si cu extrasul contului de la revolut, dar degeaba. trebuia sa am niste tranzactii facute cu cardul, m-am dus la magazin sa cumpar ceva si tot nu imi apareau tranzactiile pe extras... am nevoie de idei!

Răspuns Câştigător
| haileewatson a răspuns:

Intri pe site-ul digi sau pe aplicatie in sectiunea contul meu.

4 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Platesti factura on-line?
Daca nu, trebuie sa-ti faci intai cont la ei pentru asta.

| ZyRRe a răspuns:

Eu facusem tot pe binance si am incarcat un extras de la o factura Netflix (tot de pe revolut). A fost in regula.