| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti niste CEO, CFO care s-au retras? Daca da, mi-ati putea da contactele lor? Am nevoie de experienta si cunostintele lor nepretuite.
Mersi!

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Chiar si asa crezi ca ar sta cineva de vorba la telefon cu un necunoscut?

| skr1ptu a răspuns (pentru Simpatic):

Da? Daca nu incerc, n-o sa reusesc s-o fac.

| sierra1 a răspuns:

Deci nu contează domeniul, nici tara, nici nimic alteva doar să fie un contract al unui ceo (cum zici tu). Director e bun?

| skr1ptu a răspuns (pentru sierra1):

Da. Nu conteaza tara, doar sa fi fost in domeniu. Chiar si COO

| skr1ptu a răspuns (pentru sierra1):

Sa fi fost chieff(nu in domeniu) happy

| sierra1 a răspuns (pentru skr1ptu):

Cere o audiență la un director activ (văd că nu te interesează domneniul, asta-i ciudat)

| skr1ptu a răspuns (pentru sierra1):

Well, ce vreau sa fac eu implica cam orice domeniu. Daca nu mai primesc comenturi in urmatoarele 2 zile, iti dau funda

| skr1ptu a răspuns (pentru sierra1):

Comments*

| sierra1 a răspuns (pentru skr1ptu):

Vaaai, multumesc taaare mult, e drăguț ești!

| skr1ptu a răspuns (pentru sierra1):

Nu mai meriti nici-o funda

| sierra1 a răspuns (pentru skr1ptu):

Vaaa, ce m-ai intristat, cum de te-ai răzvrătit așa de brusc?