| 10Bubico a întrebat:

Dati-mi si mie un site ca public bet de unde sa pot paria online! Si sa imi spuneti cum scot bani de la meciurile castigate!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Https://www.winmasters.com/ro/ este unul din putinele site-uri legale din Romania. Totusi, nu-i atat de usor sa pariezi online precum crezi tu probabil. Trebuie sa urmezi mai multi pasi. Trebuie sa fii posesor de card si sa ai peste 18 ani. La absolut orice agentie de pariuri online sau offline trebuie sa ai peste 18 ani. Daca intrunesti conditiile de mai sus nu-ti ramane decat sa completezi formularele si sa-ti faci cont. Dupa ce depui o suma de bani si dupa ce ii joci si ii inmultesti, adica castigi, poti apasa pe "Retragere". Ii vei primi pe card in cateva zile.

| 10Bubico explică (pentru AFR81):

Si pot sa ii pun pe cardul unui membru din familie? Ce fel de card imi trebuie?

| AFR81 a răspuns (pentru 10Bubico):

Visa, Mastercard. E posibil sa mearga si cu alte carduri. Poti sa incerci. Eu cand nu aveam varsta de 18 ani mi-am facut cont cu datele tatalui meu. Cardul era tot pe numele lui. Cei de la agentii nu-si pot da seama cine e in spatele calculatorului si pariaza happy

| 10Bubico explică (pentru AFR81):

Dar daca ma joc jocuri de sunt pe acolo casig bani? Daca ma joc acele jocuri mai trebuie sa mai bag bani sa ii inmulyesc saa nu?

| AFR81 a răspuns (pentru 10Bubico):

Normal ca trebuie sa bagi tu bani. E ca la cazino. Intri, bagi banul si joci. De aici vei avea 2 variante: castigi sau pierzi.