| Ranndi a întrebat:

Dau fundă celui care îmi explică cum merge treaba cu pariurile sportive offline. (Fotbal)
Să o luăm cu începutul, să presupunem că merg la agenție să îmi pun un bilet, am 16 ani. Mă lasă să îl pun? Pot să îl complectez şi acasă cumva? De revendicat dacă e trec pe tata nu e stres. M-ar mai interesa toate semnele şi noțiunile cu excepția celor din categoria "Final" adică când pariezi pe câştigătoare ( 1, X, 2, 1X, 2X, 12)
Si cum se calculează cotele?
Adică cum trebuie să aranjez biletul astfel încât să obțin o cotă cât mai mare la 10 ron?
Stimă

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trebuie să ai 18 ani. Așa că și biletul trebuie să îl pui pe numele tatălui. Iar restul întrebărilor tale sunt aspecte complicate, cei de la agenție o să îți explice semnele și noțiunile. Cotele pariurilor le stabilesc casele de pariuri, nu poți dta decide cota.