| benybiro112 a întrebat:

Salut TPU! Dau funda promit.
Acum 2 zile mi-am facut cont pe 888sport si am depus primii bani, o suma foarte mica si dupa 2 zile (astazi) vreau sa retrag banii castigati, dar de ce imi spune ca contul meu e restrictionat? Precizez ca totul este verificat

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ti-am scris inainte: citeste regulamentul site-ului, iar daca nu te-ai lamurit, atunci ia legatura cu ei (telefonic, e-mail, mesaj, etc.).
Doar asa poti afla cauza restrictionarii!
(este posibil sa fie o suma minima pentru retragere si/sau in contul tau).

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste Regulamentul si clauzele din el.
Daca nu te-ai lamurit, ia legatura cu ei (vezi la "Contact").

| benybiro112 explică (pentru Bula):

Pai ma poti ajuta cu un sfat? de ce oare am contul restrictionat?

| Bula a răspuns (pentru benybiro112):

Ti-am scris inainte: citeste regulamentul site-ului, iar daca nu te-ai lamurit, atunci ia legatura cu ei (telefonic, e-mail, mesaj, etc.).
Doar asa poti afla cauza restrictionarii!
(este posibil sa fie o suma minima pentru retragere si/sau in contul tau).

| LaviniuA a răspuns:

Hohoho pai ce credeai ca gata faci castiguri in 2 zile?
Nu nu, trebuie sa rulezi banii depusi de mai multe ori si apoi scoti (daca mai ai ce).

| benybiro112 explică (pentru LaviniuA):

Pai eu as rula, dar nu ma lasa nici sa mai depun altii daca vreau, ca scrie restrictionat!

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Ei au un motiv pentru care ti-au restrictionat contul, verifica-ti email-ul poate deja te-au instintat daca nu contacteaza-i sa-ti spună de ce.

| Robert45481 a răspuns:

Bă sfatul meu e să nu mai băgați