| Gion3334 a întrebat:

De ceva timp am descoperit un site in care iti poti oferi serviciile contra-cost. Sunt foarte curios sa aflu daca e totul safe. Adica, trebuie sa platesc ceva taxe la stat pentru ca practic aceasta,, meserie,,? Tin sa mentionez ca sunt designer. (Daca poate cineva, sa ma lamureasca cum sta treaba cu toata chestia asta, as fi foarte recunoscator)

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Cat timp ai venituri trebuie sa le declari si sa platesti impozitwinking
ANAFU abia asteapta sa aplice niste amenziwinking daca te prindwinking