| Scorpion1994 a întrebat:

Care se stie cu iForex si ma poate ajuta si pe mine?

2 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te joci pe el daca nu ai o anume varsta si nu ma refer la ani. ma refer la gandirea si la judecata pe care o faci, daca nu gandesti corect mai bine nu te apuca crede-ma si eu am facut ceva ani pe iforex am si castigat si pierdut dar trebuie sa stii cand sa te opresti. zici ca, cateva zile esti pe plus si zici hai sa mai astept sa mai fac profit. dar poate in secunda urmatoare pierzi tot... deci e ca si la jocuriile de noroc nu sti sa te opresti mai bine nu incepe.

| Twilightthevampires a răspuns:

Spune de ce ai nevoie ca nu iti raspunde lumea daca nu tongue