| mihainet a întrebat:

Va rog imi puteti spune cu ce se ocupa site-ul iforex?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Instrumente financiare pe piețele externe.
Bursă mai pe scurt. Tranzacții și așa mai departe.
Nu recomand. Decât dacă ești un profesionist în așa ceva.

| Azµre a răspuns:

Să-ți mai adaug faptul că îți oferă o platformă de tranzacționare online, transparență.
Din punctu ăsta de vedere recomand Alpari față de iForex, pentru simplu fapt că Alpari oprește tranzacțiile care sunt în pierdere la 20% din suma pe care o ai în cont. Pe scurt nu râmâi dator peste noapte. Cam așa ceva.

| edy79 a răspuns:

Cu tranzacti online.

| Ginette7 a răspuns:

Tranzactii online. Astept raspuns de la ei. Dupa ce il primesc, iti pot spune mai sigur despre ce e vorba. Keep on touch!