| alexino111 a întrebat:

imi puteti si mie niste mici afaceri ce le pot face cu bani mai putini.

2 răspunsuri:
| Adib123 a răspuns:

Eu am gasit f. multe idei pe site-ul asta http://3afaceri.blogspot.ro Succes

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Salut Alex, ceea ce am făcut şi eu: o afacere online.

A fost un timp în viaţa mea în care mă chinuiam să fac un ban în plus, am încercat tot felul de site-uri online gen pay-per-click, instalări de softuri, referalls, jocuri online dar nu am făcut bani serioşi cu niciunul, doar nişte mărunţiş pe care nu l-am putut scoate fiindcă nu am ajuns la o anumită sumă.

În fine, fiindcă îmi intrase în cap ideea de a câştiga bani online, am căutat până am găsit câteva ghiduri şi programe de training despre cum să porneşti a afacere online de succes de la ZERO şi FĂRĂ bani de investiţii, le-am cumpărat, am aplicat şi acum am propria mea afacere online, am 2 site-uri şi mai multe produse pe care le-am creat chiar eu ( ghiduri în format PDF adresate bărbaţilor ce vor să reziste mai mult în pat şi să-şi satisfacă partenerele şi a nu-i părăsi ).

După ce am început să am din ce în ce mai multe vânzări şi bani de cheltuială, a început lumea să vină la mine pentru sfaturi şi ajutor pentru a-şi porni propriile afaceri, în momentul ăsta vorbesc cu oamenii pe skype, facebook, email, messenger, dar şi pe emailurile site-urilor pe care le am.

Asta mi-a dat o idee să mai creez un produs, de dat asta un ghid despre cum să porneşti o afacere online de la ZERO FĂRĂ bani de investiţii, deja am scris partea cea mai importantă din ghid, chiar BAZA startului cu succes al unei afaceri online, ghid pe care l-am oferit GRATUIT tuturor celor cu care vorbesc şi-i ajut.

Dacă vrei să afli mai multe, vrei ajutor din partea mea sau chiar ghidul GRATUIT pentru a te ajuta să porneşti o afacere online de la zero fără investiţii cu succes, atunci lasă-mi un mesaj cu adresa ta de email, messenger, facebook, skype sau chiar nr tău de telefon şi te voi contacta eu, sau contactează-mă tu la sanduadrian11@gmail.com, facebook https://www.facebook.com/SanduAdrian11?ref=hl, skype Sandu.Adrian92, sau unul din site-urile sanduadrian.com şi scapadeejaulareaprecoce.com

Vorbim curând, Adrian.