| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
M-am decis sa ma mut în Constanța și vreau sa ma întreb dacă mă pot descurca cu 4000lei.

Am 20 de ani..produc bani pe net..nu o sa intru in detalii(Affiliate Marketing).

Știe cineva dacă pot sa fac ceva cu banii ăștia?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tot faci bani online de ce sa te muti in CT? Exista orașe mai ieftine și ....mai curate.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu ma interesează curățenia. în Constanța ai plaja su multe chestii faine..de asta vreau sa stiu

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Se mai intampla altceva in Constanta in afara celor 3 luni de vara?

In fine, intra pe un site de chirii, gen imobiliare, si vezi care sunt chiriile pentu necesitatile tale. Scazi din aia 4000 lei pretul chiriei, inca 300-400 lei intretinere / facturi si tu stii mai bine daca te descurci cu restul pe mancare / tranport / haine si ce mai ai tu nevoie.