| Andrei120984 a întrebat:

Mi-am gasit un loc de munca ca barman/chelner la un pub.E prima data cand o sa lucrez in domeniu si as vrea si eu cateva sfaturi daca se poate. Eu sunt putin mai timid si nu as vrea sa imi scape cafeaua cand o duc la masa si chestii de genu. Daca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi as fi recunoscator. Dau funda!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Timid e una, talimb e alta. Daca esti timid asta nu inseamna ca trebuie' sa scapi toate alea din mina.

| justadream94 a răspuns:

Lucreaza la personalitatea ta ..ca barman zic eu o sa te ajute sa scapi de timiditate..incearca pe acasa sa mergi cu tava pana ajungi sa alergi fara sa scapi paharele..asta iti va da siguranta