| MissBondărel a întrebat:

O întrebare banală dar vitală.
Un CV. trebuie realizat neapărat în format la imprimantă? Nu se poate realiza și la mână? Am imprimanta stricată în această perioadă.
Mulțumesc anticipat. :*

Răspuns Câştigător
| MichelWolverine a răspuns:

Niciodata nu se face de mana un CV. Iti spun sigur pentru ca am avut de prezentat la facultate proiect cu CV-ul la Managementul Resurselor Umane si mi-a zis si profa ca mereu trebuie facut la calculator. happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie neaparat la imprimanta dar este preferabil. S-ar putea sa-ti faci singur un deserviciu scriindu-l de mana, mai ales daca nu scrii frumos. Copiaza-l pe un stick ori un CD si du-te la un calculator cu imprimanta, chiar daca va trebui sa platesti nu-ti ia mai mult de cativa lei. Succes si numai bine!

| GabrielaSandica a răspuns:

Un CV trebuie intotdeauna sa fie scos la imprimanta. Succes!