| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Stiti declaratia aia format Pdf? Ii ok daca o arat de pe telefon in caz de-s oprit? O completez cu datele mele, o mut in Photoshop, imi conectez tableta grafica si o semnez de mana digital dupa care o trimit pe telefon. Ii ok sau trebuie neaparat sa am o copie fizica cu ea (n-am imprimanta)?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu conteaza. E musai sa o faci cu pixul pe foaia, ca cica cea digitala are alt statut si trebuie aprobata. Treaba romaneasca clasica.
https://www.digi24.ro/......ti-1290945

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Trebuie neaparat semnata de mana. Singura alternativa e sa scrii datele si motivul pe o foaie, o datezi, semnezi si ii faci la aia poza.

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru Wr3nch):

Pai da ii semnatura de mana laughing Numai ca facuta digital cu un stylus

| Wr3nch a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Nu conteaza. E musai sa o faci cu pixul pe foaia, ca cica cea digitala are alt statut si trebuie aprobata. Treaba romaneasca clasica.
https://www.digi24.ro/......ti-1290945