| tricky22 a întrebat:

O nelamurire legata de microworkers.com..dupa ce finalizez joburile imi spune ca trebuie sa fie verificate de catre angajator,iar daca sunt realizate corect voi fi platit.Ei bine cat timp dureaza verificarea aceasta? am executat cateva joburi si nu mi-a intrat nimic in cont, dar pot sa spun ca le-am executat corect si am fost atent la fiecare detaliu

1 răspuns:
| Goddaa a răspuns:

Pana la 5 zile. Dar e naspa caci nu au foarte multe oferte de completat. Viziteaza http://desprebanionline.blogspot.com si vezi pe acolo ca mai sunt cateva astfel de site-uri, care au mult mai multe oferte de completat. Mult succes!