| Kornuletz540 a întrebat:

Îmi puteți recomanda un site sau câteva cu joburi în Germania, Olanda, și Anglia, dar situri de calitate, iar joburile și companiile să fie verificate și autentice, dau mare fundă.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca cineva iti poate da atata informatie despre fiecare tara in parte, ca nu a muncit nimeni in toate 3 tarile ca sa aiba cunsotinte reale si exacte.

Cauta-ti singur pe internet companii de recrutare din tara respectiva, trimite-le CV si diplomele si certificarile meseriei in care tu esti expert si ei iti vreo cauta de munca.

Engleza, germana sau olandeza sunt obligatorii se le stii fluent, daca iti cauti de munca in cele 3 tari, ca sa ai o sansa la gasit un loc de muncabun si bine platit.

Din pacate, nu avem Garda financiara sau alt organ de control international, care sa mearga in fiecare tara mentionata de tine si sa-i verifice daca sunt autentici.
Cererea ta este aberanta si ireala.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Verificate de către cine?

| NuCitescNotificari a răspuns:

Sparangelist.de
kapshunar.nl