| anonim_4396 a întrebat:

Ştie cineva unde este sediul Urgent Cargus din Târgu Neamţ? Am de primit un colet prin intermediul lor şi nu stiu unde să mă duc să-l ridic în caz că nu sunt acasă.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Strada Stefan Cel Mare nr. 20, Targu Neamt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra aici si te vei lamurii:
https://goo.gl/ZkA9ob

| cyupaku a răspuns:

Cauta pe google frate

| Matei005 a răspuns (pentru cyupaku):

Am trimis mail celor de la Cargus si mi-au raspuns unde trebuie sa ma duc.

| cyupaku a răspuns (pentru Matei005):

Cauta un numar de telefon de la Cargus

| Alexander_Wyatt_1962 a răspuns:

Eu sunt oscar wesley de nume. Eu locuiesc in romana, vreau să folosesc acest mediu pentru a vă alerta tuturor solicitanților de împrumut să fie foarte atenți, pentru că există înșelătorie peste tot. Acum cateva luni am fost tensionate din punct de vedere financiar, și din cauza disperarea mea am fost scammed de mai multe on-line de creditori. Am pierdut aproape speranța până când un prieten de-al meu m-a trimis la un creditor foarte fiabil numit Serghei Shikunov Servicii de Împrumut care să-mi împrumuți un împrumut negarantat de 75.000 de dolari în 24 oră fără nici un stres. Dacă vă aflați în nevoie de orice fel de împrumut, contactati-l acum prin e-mail: sergeyshikunov@yahoo.com sunt folosind acest mediu pentru a vă alerta tuturor solicitanților de împrumut, din cauza naiba am trecut prin în mâinile acelor creditori frauduloase mulțumesc.