| krlaa a întrebat:

Am primit un colet cu cargus si nu am apucat sa trec sa il ridic si a trecut cam o saptamana. se poate sa-l fi trimis inapoi sau il tin pe o perioada mai lunga?

Răspuns Câştigător
| ElizzaTPU a răspuns:

Din cate stiu ar trebui sa-l tina la sediul cargus 10 zile lucratoare dupa care se intoarce retur.Nu se plateste nici o taxa de inmagazinare.
Cel mai bine ii contactezi pe cei de la cargus cand esti la adresa si vin ei sa ti-l aduca happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa te puna sa platesti taxa de inmagazinare.Du-te urgent maine si ia si ceva banilaughing

| NevastuicAaA a răspuns:

Eu zic ca poti sa il mai ridici.Dar grabestete, nu te asteapta tare mult timp.

| AngelOfNight a răspuns:

E posibil sa il fi trimis inapoi daca a trecut mai mult de o saptamana... in general asa se intampla.

| Apache2605 a răspuns:

Ca sa nu faci un drum degeaba pana la firma, iti recomand sa le dai un telefon si sa intrebi. Succes!