| anonimus010101110 a întrebat:

Salut TPU, știți acele numere la care daca suni îți ia o taxa? Și dacă știți, cum aș putea să fac și eu rost de unul?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a acea numere cu supraaxa, trebuie sa ai o firma /SRKL, SA) cu obiect de activitate carepoate percepe suprataxa.
Cand ai o asemenea firma, se incheie un contract special in acest sens cu careva firma de telefonie (de obicei cu telefoane fixe),

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acele numere sunt cuplate cu o excrocherie.

| mihai69 a răspuns:

Caută în paginile de reclame - sunt destule numere cu suprataxă acolo.
N-ai decât să faci rost de câte dorești.

| anonimus010101110 explică (pentru mihai69):

Mersi mult, cum dau de acele pagini?

| dullcat a răspuns:

Da, stim numerele alea. Considerand cat de placut e sa iti piarda un astfel de individ timpul si banii, iti sugerez sa lasi prostiile si sa faci ceva util cu timpul tau.

| anonimus010101110 explică (pentru dullcat):

Nu, am o idee de business, și am nev de un astfel de nr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei cumva sa te razbuni pe cineva asfel? devil

| anonimus010101110 explică (pentru anonim_4396):

Nu, am o strategie de business happy