| SuiTheIcey a întrebat:

sunt din orasul Pitesti si am varsta de 16 ani, as vrea sa imi gasesc ceva de munca ca sa fac niste bani pe dreapta, puteti sa imi faceti o recomandare sau daca sunteti din domeniu/de la o firma serioasa care cauta lucratori seriosi si activi puteti lasa mai jos date de contact. Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinand cont ca ai 16 ani, si esti la liceu presupun, poti lucra part time de exemple la magazinele de telefoante ca promoter sau ceva...
In rest in perioada vacantei de vara, de poti angaja la firme/fabrici cu contract determinat

| Darvin a răspuns:

Ai 16 ani si la aceasta varsta nu te poti angaja decat part time. Daca cunosti partea de editare video (Premiere CC 2018) si grafica, atunci ma poti suna la numarul de telefon: 0721649599