| Stefan33Pavel a întrebat:

Salut TPU,tata voia sa transfere de pe card lui din afara,prin revolut,prin iban, a băgat datele ce trebuia pentru transfer,dar nu a cerut suma de bani pe care voia sa transfere, a dat trimite și deodată lipsește bani, după alți bani după alte 10-15 minute, oare banii care lipsesc, vin pe revolut mai târziu?

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Am citit de 3 ori cu toata bunavointa dar este complet neinteligibil ceea ce ai scris. Ca sa poti fi ajutat ar trebui sa poti descrie inteligibil problema in limba romana.

| Stefan33Pavel explică (pentru flixbuster):

Pai tata voia sa transfere de pe card lui din afara pe card lui de pe revolut pri iban, a băgat ibanu tot ce cerea sa trimite bani, dar nu cerea sa selectează suma pentru transfere, a dat trimite în aplicația lui din afara, spunem a luat 500 de lei acum când a dat trimite, și după alți 500 de lei de odată, oare vine bani cei pe revolut?

| CIaudiu a răspuns:

Can you speak romanian?