| yusukejapan a întrebat:

Vreau sa-mi fac card pentru a-mi retrage banii din PayPal. Lucrez ca si content writer la un site. Intrebarea este la ce banca dintre BCR si CEC Bank ar trebui sa-mi fac. Numai astea doua sunt disponibile la mine in localitate. Care e mai avantajoasa? Trebuie sa platesc o taxa periodica chiar daca nu folosesc cardul?

1 răspuns:
| CreaţaWsz a răspuns:

Fa-ti la CEC, e mai avantajos si comisioanele sunt mai mici. Si da la orice banca se plateste la an o intretinere a cardului (eu la Banca Transilvania platesc 50 lei), acum depinde de fiecare banca in parte. Acum tu iti alegi ce vrei dar eu as alege la CEC.