| Aijou a întrebat:

am o intrebare despre Banca RIB (Romanian International Bank). Am avut un card de debit de la ei timp de un an, iar in Decembrie anul trecut am primit un telefon de la banca RIB in care mi-au spus ca in curand imi va expira cardul si m-au intrebat daca vreau sa il reinnoiesc. Am spus ca vreau, si ei mi-au spus ca ma vor suna din nou cand e gata noul card sa ma duc la banca sa il iau si sa platesc taxa de reinnoire. Nu am primit telefonul acela pana in ziua de azi si cardul mi-a expirat de mult. Intrebarea mea este, voi fi nevoita sa platesc vreo taxa de care nu stiu, pentru vreun motiv anume?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Pai si tu de ce nu te'ai dus la sediul bancii sa vorbesti? raised eyebrows te duci la sediu si ii intrebi.

| Aijou explică:

@ Evolution
Ce e in neregula cu intrebatul inainte sa o iei la drum pe ger si cand ai treaba de facut? Daca altcineva stie si ma poate scuti de timp pierdut si efort, cu atat mai bine.