| mihainet a întrebat:

Vreau sa pun o suma de bani intr-un cont raiffeisen bank. Pot sa ii pun de la orice banca au doar de la raiffeisen?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merge de la orice banca dar ti se va lua comision.Asa ca du-te la o banca Raiffeisen. Logic. Daca vrei sa dai si comision du-te si la CEC Bank.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Poti pune bani de la orice banca doar ca ti se fa cere un comision pentru asta, difera de cati bani vrei sa bagi in acel cont.

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Nu conteaza ii poti pune oriunde

| Adeee20 a răspuns:

Indicat ar fi să-i pui la banca respectivă, pentru că celelalte bănci îți vor lua comision.