| NoName45870679 a întrebat:

Dac scot bani dintr-un bancomat de banca transilvania si cer chitanta imi apar ultimele tranzacti?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chitanta e doar pentru respectiva tranzactie si atat. Ce vrei tu se numeste extras de cont si se obtine fie de la ghiseul bancii fie prin internet banking

| IFlorin97 a răspuns:

Intreaba la bannca de unde ai cardul ultimele tranzactii.

| iuyugu a răspuns:

Da.

| suntserios a răspuns (pentru iuyugu):

Ai vazut tu bancomat care sa dea extras de cont sau pur si simplu raspunzi ca te plictisesti?

| regis a răspuns (pentru suntserios):

Majoritatea bancomatelor elibereaza extras de cont cu ultimele 10 tranzactii. Dar trebuie sa selectezi exact asta, nu eliberarea chitantei pentru ultima tranzactie.

| Alexdima23 a răspuns:

Da, iti apar.