| Marius019930 a întrebat:

Salut tuturor, am si o intrebare pentru cei care au terminat ASE-ul Finante Banci Administrarea Afacerilor si Economie sunt studenti sau lucreaza in domeniu. Ma-as putea angaja in domeniu dupa ce termin facultatea si vre 2 mastere (banci companii multinationale)
este cautata diploma de economist ASE de catre angajator.
Mentionez ca sunt in primul an la stomato da 6 ani mi se par o viata.

1 răspuns:
| DeianVendetta a răspuns:

De ce nu ai ales de la început ASE? În orice domeniu vei reuși dacă îți place și dacă îți dai toată silința să reușești. Momentan se caută economiști și probabil se vor căuta mereu pentru că domeniul financiar nu va dispărea, acum depinde de tine.