| lucian820 a întrebat:

Salut,unde este cel mai bun loc de schimbat bani mari in bani mici(din 100 in 10 bacnote de 10), la banca nu cred ca mi-ar schimba, am de schimbat vreo 500 lei in 50 banconte de 10 lei

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La un magazin mare, gen Lidl, Kaufland etc., in mijlocul zilei.
Caseria centrala are suficiente bancnote sa-ti schimbe.

| darrio2007 a răspuns:

La un supermarket.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai un cont bancar deschis la o bancă, îți face acest serviciu. La alte bănci unde nu ai deschis cont, nu te servește în acest caz. Mai poți încerca la magazine alimentare mai mici înainte de ora închiderii.

Răspuns utilizator avertizat