| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Unde sa ma angajez in Timisoara? M-am mutat recent aici și habar n-am cu ce sa incep. Eu am mai muncit in fast-fooduri si restaurante si parca m-am cam plictisit de ele însă n-as refuza daca as gasi ceva bine plătit (2500+).
Voi ce recomandati? M-am gândit chiar la construcții dar nu cunosc pe nimeni.

As vrea ca in timp ce muncesc sa imi fac un curs de bucătar așa ca aveti idee de vreo scoala de bucătari aici in Timisoara care sa nu fie foarte scumpa? Am gasit la 1000 euro dar nu am banii astia si am găsit si la 1200 lei dar nu stiu cat de buna e.

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Pentru inceput salut, daca vrei sa te angajezi la Timisoara in domeniul bucatariei iti pot recomanda eu pe cineva.
Pentru curs recomand acesta:
https://rr-generalmentor.ro/