| NunuNini a întrebat:

Unui tip i s-a refuzat un credit la 2 Banci pe motiv ca nu are salariul suficient de mare. Credeti ca are sanse la alta? El zice ca da. Eu nu cred.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are importanta ce credem noi, important este ce cred bancile.
Si va putea obtine un credit, mai ales daca micsoreaza suma ce o cere.

| NunuNini explică (pentru Ioandelasal):

Mda, poate micsora suma dar asa inseamna sa aiba mai multi bani in buzunar.
De aici, deduc ca de aia ma duce cu vorba. Trage de timp pentru a face rost de bani. Multumesc.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca are vreo sansa sa primeasca vreun credit, fiindca toate bancile au aceeasi politica, daca nu ai venituri subtantiale, cum dai banii inapoi?

| NunuNini explică (pentru Violleta2022):

Multumesc. Asa gandeam si eu.