| Psksjns a întrebat:

Salut, voi ce modalități folosiți ca să vă creșteți veniturile? (ETF-uri, crypto etc.…)

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dar realizezi că alea pot fi și modalități de a-ți reduce veniturile?

Sau știi tu niște ETF-uri și niște crypto care merg doar în sus?

| gabicoo a răspuns:

Lasă crypto! Investește în lemne! Astea te vor încălzi la iarnă!

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Acțiuni,obligațiuni de stat, obligațiuni municipale, fonduri mutuale și imobiliare.

Răspuns utilizator avertizat
| guest112 a răspuns:

Cel mai bine asteapta cadera Bitcoin-ului si investeste in NFT-uri dar ai mare grija de la cine cumperi NFT-ul sa nu fie fals, sau cauta aplicatii in care poti investi si uita-te la istoricul lor sa vezi cat cresc sau scad e simplulaughing

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru guest112):

NFT că și Bitcoin nu se pot numi investiție.
Este doar specula pe jetoane virtuale.
Investiția presupune ceva care plătește o dobândă sau dividende.